Півстоліття тому набір мандрівника для приготування та прийому їжі включав чотири предмети: миску, кухоль, ложку та ніж. За цей час обсяг набору практично не змінився, але відчутно збільшилася кількість варіантів, що відрізняються за багатьма критеріями.
Якщо необхідний обсяг посуду можна визначити шляхом нехитрого підрахунку, а для оцінки зручності конструкції достатньо пару хвилин покрутити виріб в руках, вибір відповідного матеріалу може викликати труднощі. Існує мінімум 5 видів матеріалів, з яких виробляється туристичний посуд, і кожен з них має переваги та недоліки.
У нашому огляді ми допоможемо розібратися, який посуд підійде для наступного відпочинку на природі.
У поході немає нічого кращого підбадьорливої чашки гарячої кави рано-вранці і зігріває вечері в кінці насиченого дня. Гаряча вода - обов'язкова складова основних прийомів їжі, але далеко від благ цивілізації, коли тебе оточує лише дика природа, отримати її не так просто.
Існують певні ситуації, коли не можна розпалювати багаття для дотримання правил безпеки. Причин може бути безліч: вітряна, дощова погода, відсутність обладнаного майданчика та інше. Одна справа, коли ця подорож автомобілем і можна перевозити важку автономну піч або акумуляторний чайник з можливістю підключення до прикурювача. Інше – піший похід без нічого, де єдине доступне спорядження – яке турист здатний нести на спині.
У такій ситуації універсальний варіант – використаннягазового пальника APG/системи для приготування їжі. У чому переваги даного аксесуару і як закип'ятити воду на природі за його допомогою – розповімо у нашому огляді.
Каждый путешественник мечтает о горячем ужине на открытом воздухе в конце тяжелого восхождения на гору. Но в силу ограниченного веса, который способен переносить один человек, у туриста нет возможности брать с собой полноценную печь и полноразмерную посуду. В такой ситуации необходима интегрированная система приготовления пищи, которая совмещает в себе необходимые параметры для обеспечения путешественника теплой едой:
Поэтому туристы, велосипедисты, любители пикников и искатели приключений оценят набор от APG – система приготовления пищи CS10A. Она может вскипятить более одного литра воды за три минуты и способна справиться с любым походным меню в непростых полевых условиях.
При покупке снаряжения для походной кухни многие концентрируются на характеристиках посуды и других аксессуаров, их возможностях и стоимости, но забывают о правилах ухода и хранения, несмотря на то, что это ключевой фактор, который помогает продлить срок службы изделий, а также сократить время, затрачиваемое на сборы. При этом данные правила одинаково важны как для аксессуаров, которые используются регулярно, так и тех товаров, которые достаются из шкафа или гаража только несколько раз в год.
Несмотря на качество изделий APG, они не защищены от деформаций, поломок и появления неприятных запахов при нарушениях требований к очистке и хранению. Поэтому если у вас нет желания покупать новый набор посуды APG или систему для приготовления пищи APG, мы рекомендуем ознакомиться с основными требованиями к уходу и хранению туристического снаряжения, включая продукцию APG.